Instagram Hesabınızı Tanıtmak için En İyi 5 Araç


Tahmin ettiğiniz üzere Instagram, 600 milyondan fazla aktif günlük kullanıcısı ile çevrimiçi mobil fotoğraf paylaşım siteleri arasında 1. sırada. Ortalama 4,2 milyardan fazla fotoğraf, her gün 95 milyon video ve fotoğraf kapasitesi ile sevilmemesi de mümkün değil 🤗

Rakamlar oldukça etkileyici ve eminim ki Kevin Systrom ve Mike Krieger, Ekim 2010'da Instagram'ı ilk başlattıklarında bu rakamları düşünmemişlerdi.

Sonuç olarak, platformun mevcut işlerinizi geliştirmek ve takipçileri güçlendirmek için kullanılabileceğinden emin olabilirsiniz. Fakat burada şöyle bir soru oluşuyor "İşimizi geliştirmek için, olası sihirli püf noktaları neler?"

Açıkçası pekte sihirli olmaya gerek yok, tek ihtiyacınız olan şey takipçileri hızla kazanmanızı sağlayacak iyi araçlar. İşte bunlardan 5 tanesi;

1.LaterGörsel pazarlama kampanyalarınızı düşünmek, planlamak ve yayınlamak için size basit bir yol sunar. Sunum, müşterilerden takdir almak için çok şey ifade eder. Daha sonra, yayınınızı üç farklı türde planlayabilirsiniz:

Takvim görünümü çizelgeleme
Konuşmaya odaklı
Izgaralı önizleme
Fotoğrafların ve videoların toplu yüklenmesini, grup etiketlerini ve bir medya kitaplığını kolayca saklayabilir ve organize edebilirsiniz.

2.Social Insight
Sosyal Insight tanıtım amaçlı bir pazarlama aracıdır. Takipçilerinizin gelişimi, insanların etkileşimlerinin izlenmesi gibi etkili özellikler sunar. Bu araç sayesinde, Instagram hesabınızın tıklama sayısını ve kullanıcı etkileşimini kolayca tanımlayabilirsiniz. Ayrıca, 24+ veri kümesiyle piyasadaki hesabınızın doğru konumlandırılmasını analiz etmenize olanak tanır.

3.A Color StoryInstagram'ın tamamı fotoğraf ve videoları paylaşmakla ilgilidir. İnsanların pek çok takipçisi olmamasının nedeni, aynı kalıp ve tasarım fotoğrafları paylaşmaya devam etmeleri. Bir Renk Hikayesi, paylaştığınız her içeriğin unutulmaz olmasını sağlamak için daha iyi bir fırsat verir. 100'den fazla filtre, 40 + efekti ve 20'den fazla araç içerir ve hem Android hem de iOS cihazlarında çalışır.

4.CrowdfireCrowdfire basit, test edilmiş ve uzmanlar tarafından onaylanmıştır. Resmi etiketlerinde "1 Dakikada Pazarlama Aracı" yazıyor:) resmi web sitesinde bulunan referansları bunu doğrular durumda. Ölçeklenebilir ilkeleri sayesinde bu araç, aşağıdaki özelliklerle daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı oluyor:

Hesabınızı analiz etme
Hesabınızı izleme
Mesajınızı planlama
Uygun kitleyi bulma ve bağlantı kurma

5.IconosquareIconosquare başka bir Instagram analitik yönetim platformudur. Iconosquare, hesabınızı analiz etmek için derinlemesine çalışır ve doğru verileri size sunar. Size zaman kazandıracak şekilde hesabınıza daha fazla trafik elde etmek için gerekli adımları kullanarak çalışır. Bu aracı 14 günlük ücretsiz deneme süresi ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcı dostu özellikler hem Android hem de iOS cihazı kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Tavsiyem ihtiyaçlarınızı analiz edin, işletmenizin yapısına uygun araçları seçip daha fazla üretkenlik için deneyimlemeye başlayın arkadaşlar 😊

Yorumlar

Popüler Yayınlar