Hiç Facebook'ta Anket Yaptınız Mı?


Facebook Yeni GIF ve Fotoğraf İçerikli Anket

Facebook'ta anket özelliğini bugüne kullanmadıysanız şimdi tam zamanı. Neden mi böyle söylüyorum çünkü facebook anketinizde artık GIF veya Fotoğraf kullanabilirsiniz. Bu da anketinizin amacı doğrultusunda daha fazla kullanıcıya ulaşmasına ve daha fazla fikir toplamanıza olanak sağlayacak. Tabi bunu işiniz için kullanıyorsanız kendi sektörünüze özel GIF veya Fotoğraf kullanabilir, müşterilerinizden daha fazla geri dönüş toplayabilirisiniz. 

Facebook'ta anket yapmak çok kolay!

Hem kişisel sayfanızdan hem de şirket sayfanızdan bir post girer gibi paylaşıma tıklayın, altta çıkan seçeneklerden "Anket"i seçin ve sağda yer alan görsel işaretine tıklayarak GIF veya Fotoğraf yükleyin. İşte bu kadar! 

Dijital pazarlama alanında ki gelişmeler internet kullanımının ve internetten satın alma alışkanlıklarının artması ile önlenemez şekilde gelişmeye devam ediyor. Bu gelişmelerden önce de en çok başvurulan (hala başvuruluyor:) ) yöntemlerden biri olan anket kullanımını özellikle e-ticaret alanında müşterilerin fikirlerine değer veren pazarlama dahilerinin gözden kaçırması tabi ki mümkün değil. Görelim bakalım nasıl eğlenceli anketler ortaya çıkıyor :)  

Yorumlar

Popüler Yayınlar